Apie įmonę Paslaugos Produktai Technologijos Partneriams Kontaktai
TVSP 4.0

Paprasta ir patogi
turinio valdymo sistema:

  
 lt  |  es  |  ru 

Reikia garantijų ir kokybės?

Reikia profesionalių, vertų savo kainos paslaugų? Konkrečių garantijų ir kokybės? UAB „BT grupė" -  įmonė galinti Jums tai pasiūlyti. Mes turime kvalifikuotus specialistus, daugiau kaip šešerių metų patirtį IT srityje, efektyvius kūrimo įrankius, naudojame patikimus projektavimo metodus.

Paslaugų kokybė ir garantijos

Įmonės strategija - kurti verslui naudingus produktus, kurie tiesiogiai tarnautų įmonių  teikiamų paslaugų kokybės gerinimui, sąnaudų sumažinimui, bei pajamų didinimui.

Mūsų įmonės tikslas - pelninga kliento veikla. Tai pasiekiame lankščiai ir efektyviai kurdami klientui individualiai pritaikytus produktus. Nuolat siekiame pateikti ne standartinį, bet geriausią sprendimą kiekvienam klientui asmeniškai.

UAB „BT Grupė" veikla neapsiriboja vien tik paslaugų teikimu klientams. Nuolat domimės ir tyrinėjame naujas IT technologijas, siekiame surasti geriausius jų panaudojimo būdus, bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis (KTU, VDU) , nemažai investuojame į pažangias sistemas. Nuolatinis tobulėjimas, naujų sprendimų paieška yra viena didžiausių mūsų stiprybių. 

Socialinis gyvenimas, aktyvus laisvalaikis, visuomeninės organizacijos, religinės bendruomenės, vaikų namai, sportas, mokslo įstaigos, universitetai - viso to rėmėjas yra UAB „BT Grupė". Nuolat remiame, skatiname ir dalyvaujame jų veikloje, padedame kurti geresnę aplinką kiekvienam iš mūsų.

Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos

Video

Video

TVSP Pristatymas

Trumpas darbo su turinio valdymo sistema TVSP video pristatymas

eShop

eShop

El. parduotuvė

Profesionalus elektroninės prekybos produktas, skirtas įvairaus sudėtingumo el. parduotuvėms

Klientams

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Darbai

Kauno „Žalgirio“ arenos internetinė svetainė - „Žalgirio“ arenos internetinė svetainė

Užsakovas „Žalgirio“ arenos internetinė svetainė
www.zalgirioarena.lt


Žmonės

Mantas Jankauskas

Mantas Jankauskas

Didelį bagažą žinių ir patirties turintis, profesionalus programuotojas, kuriam patikimi sudėtingiausi programavimo sprendimai. Mantas puikiai sugeba realizuoti nestandartinius uždavinius.