Apie įmonę Paslaugos Produktai Technologijos Partneriams Kontaktai
TVSP 4.0

Paprasta ir patogi
turinio valdymo sistema:

BT-Grupė - Jūsų teisė valdyti  /  Paslaugos  /  Svetainių kūrimas
  
 lt  |  es  |  ru 

Svetainių kūrimas

Tai internetinių svetainių kūrimas su turinio valdymo sistema (TVS).

UAB „BT Grupė" diegia TVSP turinio valdymo sistemą, kuri yra pakankami lanksti savo funkcionalumu bei galimybėmis. Patogus administravimas, pritaikymas paieškos sistemoms (SEO optimizacija), apsauga nuo įsilaužimų, pastovūs sistemos atnaujinimai, išsamus vartotojo vadovas, optimizuotas TVSP branduolys, itin maža puslapio generavimo trukmė - žymūs pranašumai prieš daugelį panašių sistemų. Sistemos privalumai ypač išryškėja dirbant su dideliais informacijos kiekiais.

Kuriamam puslapiui, pagal Jūsų norus, galime sukurti arba pritaikyti įvairiausios paskirties modulius. Pradedant nuo paprasčiausių naujienų sąrašų ir baigiant sudėtingais elektroninės komercijos sprendimais.

Visoms mūsų sukurtoms sistemoms teikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Svetainės palaikymas ir atnaujinimas garantuojamas mažiausiai du metus po garantinio laikotarpio pabaigos.

Pagal atskirą sutartį klientas gali užsitikrinti pastovų sukurto puslapio aptarnavimą, priežiūrą ar atsargines duomenų kopijas.

Dinaminis turinio valdymas (DCE) suteikia galimybe net minimalias žinias turintiems, lengvai administruoti svetainę. Tai naujas svetainės administravimo būdas, kurį siūlome visiems savo klientams. Pristačius šį administravimo metodą klientams dažnai išgirstama natūrali nuostaba: „Čia taip paprasta?!", „Tik tiek tereikia žinoti?!".

Planuojate nedidelį pristatomąjį tinklapį ar didesnį informacijos portalą, bet kuriuo atveju patogus administravimas ir greitas Jūsų svetainės puslapių atidarymas yra svarbūs aspektai kuriuos Jums būtina įvertinti.

Užklausimas svetainės kūrimui

Jūsų vardas (įmonės pavadinimas)*:
Kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas)*:
Tekstas*:

Video

Video

TVSP Pristatymas

Trumpas darbo su turinio valdymo sistema TVSP video pristatymas

eShop

eShop

El. parduotuvė

Profesionalus elektroninės prekybos produktas, skirtas įvairaus sudėtingumo el. parduotuvėms

Klientams

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Darbai

www.vingiovet.lt el. parduotuvė kartu su tinklalapiu - Vingio veterinarinė gydykla

Užsakovas Vingio veterinarinė gydykla
www.vingiovet.lt


Žmonės

Arūnas Paškevičius

Arūnas Paškevičius

Tai specialistas gilinantis žinias web programavime, nuolat tobulėjantis ir puikiai papildantis komanda savo patirtimi ir žiniomis.