Apie įmonę Paslaugos Produktai Technologijos Partneriams Kontaktai
TVSP 4.0

Paprasta ir patogi
turinio valdymo sistema:

  
 lt  |  es  |  ru 

Technologijos

DCE - paprastas svetainių adminitravimo būdas

DCE - tai inovatyvi, moderni įmonės sukurta naujovė, kuri leidžia keliasdešimt kartų supaprastinti internetinių svetainių, internetinių parduotuvių ar kitų panašių sistemų administravimą. Tai itin patogus ir paprastas būdas keisti, papildyti svetainės informaciją.

Šis valdymas išsiskiria tuo kad informacija administruojama ne administracinėje zonoje, o tiesiai svetainėje. Tai kelis kart palengvina suvokimą kaip informacija bus atvaizduojama, kokios apimties ji reikalinga, kokioje internetinės svetainės vietoje ji atsiras. Supaprastina svetainės struktūros keitimo atlikimą, meniu punktų perstumdymą.

Šis administravimo būdas turi kelis rėžimus, kurių dėka galima pasirinkti funkcijas pagal savo kompetenciją ar poreikį. Tam tikras režimas leidžia naudoti tik būtiniausias funkcijas informacijos administravimui, o tai dar labiau supaprastina tinklapio ar internetinės sistemos valdymą. Žinoma visas funkcijas rasite ir administravimo srityje, kuri patyrusiems IT specialistams gali pasirodyti priimtinesnė bei funkcionalesnė.

DCE yra platinama kartu su UAB „BT Grupė" sukurta turinio valdymo sistema TVSP. Ši technologija yra sukurta ir veiki tik turinio valdymo sistemoje TVSP, apie kuria galima pasakyti: „Jeigu moki dirbti su MS office programomis („Wordu") - mokėsite ir su TVSP".

Kaip atrodo DCE dirbant su svetaine galite pamatyti žemiau pateiktame video pristatyme

Jeigu norite sužinoti plačiau apie DCE ir praktiškai ją išbandyti, užpildykite žemiau pateiktą anketą ir mes su Jumis susisieksime.

Jūsų vardas (įmonės pavadinimas)*:
Kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas)*:
Tekstas*:

Video

Video

TVSP Pristatymas

Trumpas darbo su turinio valdymo sistema TVSP video pristatymas

eShop

eShop

El. parduotuvė

Profesionalus elektroninės prekybos produktas, skirtas įvairaus sudėtingumo el. parduotuvėms

Klientams

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Darbai

Restoranai.lt - TVSP, katalogas, SEO funkcijos - Restoranai.lt

Užsakovas Restoranai.lt
www.restoranai.lt


Žmonės

Arūnas Paškevičius

Arūnas Paškevičius

Tai specialistas gilinantis žinias web programavime, nuolat tobulėjantis ir puikiai papildantis komanda savo patirtimi ir žiniomis.