Apie įmonę Paslaugos Produktai Technologijos Partneriams Kontaktai
TVSP 4.0

Paprasta ir patogi
turinio valdymo sistema:

BT-Grupė - Jūsų teisė valdyti  /  Paslaugos  /  Informacinės sistemos
  
 lt  |  es  |  ru 

Informacinės sistemos (el. parduotuvės, portalai)

Dažnai mūsų klientai norėdami tinkamai ir įdomiai pateikti savo paslaugas, prekes ar tiesiog pristatydami savo įmonę ar projektą, naudoja specializuotas internetines svetaines (tinklapius) kurie vadinami įvairiai - portalais, el. parduotuvėmis, informacinėmis sistemomis, internetiniais sprendimais ir t.t.
 
Mūsų diegiamos turinio valdymo sistemos (TVSP) lankstumas čia suteikia praktiškai neribotas galimybes Jūsų informacijos pateikimui, administravimui, apmokėjimo metodų integracijai, duomenų importavimui, duomenų surinkimui iš klientų, svetainės lankytojų bendravimui, prekių ir paslaugų pristatymo valdymui ir t.t.

Šiuo atveju dažnai naudojamos marketingo strategijos, reklaminės idėjos, sudėtingi SEO sprendimai - svetainė tampa sistema, dirbančia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir savo ruoštu pelninga investicija.

Video

Video

TVSP Pristatymas

Trumpas darbo su turinio valdymo sistema TVSP video pristatymas

eShop

eShop

El. parduotuvė

Profesionalus elektroninės prekybos produktas, skirtas įvairaus sudėtingumo el. parduotuvėms

Klientams

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Darbai

UAB Consena tinklapis - UAB Consena

Užsakovas UAB Consena
www.consena.lt


Žmonės

Mantas Jankauskas

Mantas Jankauskas

Didelį bagažą žinių ir patirties turintis, profesionalus programuotojas, kuriam patikimi sudėtingiausi programavimo sprendimai. Mantas puikiai sugeba realizuoti nestandartinius uždavinius.