Apie įmonę Paslaugos Produktai Technologijos Partneriams Kontaktai
TVSP 4.0

Paprasta ir patogi
turinio valdymo sistema:

BT-Grupė - Jūsų teisė valdyti  /  Paslaugos  /  Internetinių parduotuvių kūrimas
  
 lt  |  es  |  ru 

Internetinių parduotuvių kūrimas

„Internetinė parduotuvė – tai įrankis,
suteikiantis galimybę, realiems prekybos procesams
persikelti į elektroninę erdvę - internetą.“

Internetinės parduotuvės
kūrimas, tai visų pirma verslo kūrimas arba jo perkėlimas į internetą. Kaip ir kiekvienam verslui, taip ir elektroninės parduotuvės egzistavimui reikia teisingos vietos, tinkamų įrankių ir kitų elementų, skirtų būtent konkretaus verslo poreikiams, specifikai, prekėms ar paslaugoms, kurias norite parduoti.

Internetinė parduotuvė susideda iš daug elementų: teisinės bazės ir buhalterijos, prekių ar paslaugų tiekimo, serverio, domeno, programinės įrangos, sutarčių su bankais bei transporto paslaugų įmonėmis, reklamos strategijos. Kiekvienas šių elementų yra savaip svarbus. Kiekvienas jų skirtingai įtakoja verslo sėkmę. Internetinės parduotuvės programinė įranga yra tarsi širdis – tai esminis, viską jungiantis elementas.

Akivaizdu, kad programinės įrangos pasirinkimas yra labai svarbus. Jos vertinimas renkantis neturi apsiriboti vien tik kaina ar funkcijų kiekiu. Nes lygiai taip pat, o kartais net gerokai svarbiau yra stabilumas, saugumo garantijos, palaikymas, plečiamumo galimybės, funkcijų tinkamumas Jūsų situacijai, integracijos galimybės ir t.t.

Mes Jums siūlome profesionalų įrankį, kurį paruošėme remdamiesi savo patirtimi kuriant įvairius internetinius projektus, alternatyvios programinės įrangos analize bei šiandieniniais poreikiais. Internetinės parduotuvės kūrimui naudojame turinio valdymo sistemą TVSP 4.0 bei jos išplėtimą skirtą elektroninei prekybai. Turinio valdymo sistemos ir internetinės parduotuvės kombinacija Jums suteikia daug daugiau galimybių. Nes Jūs galite netik pardavinėti prekes, bet apie jas rašyti straipsnius, naujienas, kurti bendruomene, patys atlikti internetinės parduotuvės SEO optimizaciją ir t.t.. Daryti tai, kas tiesiogiai didina pardavimus ir tuo pačiu mažina išlaidas tiesioginiai reklamai.

Mūsų siūlomas sprendimas nėra griežtai įstatytas į funkcinius ar struktūrinius rėmus. Naudojamos turinio valdymo sistemos TVSP 4.0 dėka galime sukurti ir netradicinius, unikalius sprendimus tiek vizualia tiek funkcine prasme. Tokius, kurie atitiktų Jūsų verslo poreikius ir specifiką. Internetinės parduotuvės programinė įranga gali būti naudojama, kaip nepilna internetinė parduotuvė – prekių katalogas, kuriuo pagalba savo klientus supažindinate su savo prekėmis ar paslaugomis internete, o galutinis pardavimas įvyksta tiesiogiai (tai dažniausiai brangios ir labai brangios prekės arba prekės, kurių pardavimui reikalingas specialistas).

Kreipkitės į mus ir mes Jus supažindinsime su internetinės parduotuvės galimybėmis, kūrimo procesu, technine dalimi ir t.t. Nepraleiskite savo šanso žinoti!

Užklausimas internetinės parduotuvės kūrimui

 
Jūsų vardas (įmonės pavadinimas)*:
Kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas)*:
Tekstas*:

Video

Video

TVSP Pristatymas

Trumpas darbo su turinio valdymo sistema TVSP video pristatymas

eShop

eShop

El. parduotuvė

Profesionalus elektroninės prekybos produktas, skirtas įvairaus sudėtingumo el. parduotuvėms

Klientams

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Darbai

El. parduotuvė - UAB Omgemos kompiuteriai - UAB Omgemos kompiuteriai

Užsakovas UAB Omgemos kompiuteriai
www.omgema.lt


Žmonės

Vaidas Matulevičius

Vaidas Matulevičius

Perspektyvus puikiai patirtį kaupiantis darbuotojas, atkakliai siekiantis išspręsti ir realizuoti jam pateikiamus uždavinius.