Apie įmonę Paslaugos Produktai Technologijos Partneriams Kontaktai
TVSP 4.0

Paprasta ir patogi
turinio valdymo sistema:

BT-Grupė - Jūsų teisė valdyti  /  Produktai  /  TVSP® SPORT
  
 lt  |  es  |  ru 

Sporto klubo valdymo sistema TVSP® SPORT

 • Sporto klubams
 • SPA centrams
 • Soliariumams
 • Baseinams
 • Krepšinio mokykloms
 • Laisvalaikio paslaugos
 • Golfo klubams
 • Teniso centrams

Klientų daugėja, o pelnas ne?


Nekontroliuojate pardavimų? Neturite detalių ataskaitų? Sudėtinga apsilankymų kontrolė? Paini paslaugų apskaita?


Įmonės šias problemas sprendžia kompiuterinių programų pagalba. Įdiegus programinę įrangą verslas įgauna daugiau galimybių kontroliuoti, gauti ataskaitas ir padidinti pelną. Tai efektyvus ir jau praktiškai patikrintas sprendimas.

TVSP® SPORT yra kompiuterinė sistema pritaikyta sporto klubams ir kitoms su sportu susijusios įmonėms.

Kodėl TVSP® SPORT Jums naudinga?


PARDAVIMŲ KONTROLĖ TVSP® SPORT yra naudinga, nes turi:
 • Tikslias pardavimų ataskaitas
 • Paslaugų populiarumo ataskaitas
 • Paslaugų apribojimus pagal valandas, savaitės dienas
 
ATASKAITOS Aktuali informacija lengvai pasiekiama, nes turi:
 • Paslaugų pardavimų ataskaitos
 • Prekių pardavimų ataskaitos
 • Darbuotojų pardavimų ataskaitos
 
LENGVAS KLIENTŲ VALDYMAS Geras klientų atarnavimas, nes yra:
 • Kliento atpažinimas pagal nuotrauką
 • Neaktyvių narių apskaita
 • Nario kortelės, BAR kodai
 
PASLAUGŲ APSKAITA Patogi ir lengva kontrolė, nes :
 • Tikslus apsilankymų fiksavimas
 • Patogi administratoriaus darbo vieta
 • Informatyvi informacija apie kliento aktyvias paslaugas

Turite klausimų ar pageidautumėte įsigyti?


Jūsų vardas (įmonės pavadinimas)*:
Kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas)*:
Tekstas*:

Kas yra TVSP® SPORT?


Tai verslo valdymo sprendimas specializuotas sporto klubams, SPA centrams, soliariumams, baseinams, masažo paslaugoms, sporto mokykloms (krepšinis, futbolas, kovos menai, jojimas, ledo ritulys ir t.t.), laisvalaikio ar pramoginių paslaugų teikimui (golfo ir biliardo klubai, tenisas, sporto inventoriaus ar aikštelių nuoma).

TVSP® SPORT sprendimą sudaro:

 • POS - paslaugų pardavimo taškas;
 • Narystės kontrolės ir stebėjimo sistema;
 • Paslaugų naudojimosi kontrolės sistema;
 • Prekių pardavimas ir apskaitos sistema;
 • Įmonės veiklos ataskaitų sistema;
 • Apsilankymų registracijos sistema.

Kokios TVSP® SPORT funkcijos?


Klientų informacijos kaupimas.
Žinokite kas yra Jūsų klientai. Turėdami informacijos apie savo klientus galite pritaikyti paslaugas, keisti kainodara, sėkmingiau vykdyti reklamines kampanijas, tobulinti paslaugų pasiūlą. Visom prasmėm informacija apie klientus suteikia daugiau galimybių.

Klientų informacijos administravimas. Sporto klubo valdymo sistema suteikia galimybe tikslinti, atnaujinti ar papildyti jau turimą informaciją apie klientus. Sistemoje galite kaupti tiek informacijos kiek reikalinga Jūsų veiklai. 

Klientų apsilankymų registracija. Registruojant apsilankymus sistema juos skaičiuoja ir kiekvieno apsilankymo metu klubo administratorių informuoja apie likusių apsilankymų kiekį bei papildomai įspėja kai jų lieka vos keli. Administratorius gali įspėti apie tai klientą ar pasiūlyti prasitęsti paslaugas. Taip pat galite stebėti narių aktyvumą, apsilankymų populiarumą pagal dienos metą ar savaitės dienas ir pagal tai dar labiau pagerinti paslaugų teikimą ar kainodarą.

Klientų ir jų paslaugų galiojimo ir apribojimų kontrolė. Kiekvieno klubo nario apsilankymo metu, administratorius gauna detalią informaciją apie lankytojo turimas paslaugas, jų galiojimo trukmes, likusius apsilankymus, jau pasibaigusias paslaugas. Taip užkertama galimybė klientams piktnaudžiauti, ženkliai palengvinamas administratorių darbas padidėja pardavimai.

Paslaugų pardavimas. Bet kuriuo metu klubo administratorius gali operatyviai ir lengvai parduoti paslaugas tiek naujiems tiek esamiems klientams. Sistemoje yra tipinės paslaugos ir užtenka tik pasirinkti iš sąrašo, ir administratorius detaliai mato paslaugos apribojimus (kainą, apsilankymo kartus, valandas, savaitės dienas ir pan.). Turėdamas tikslią informaciją administratorius gali supažindinti klientą, parinkti labiau tinkančią paslaugą ir fiksuoti pardavimą.

Prekių pardavimas. Patogus prekių pardavimas suteikia galimybes gauti ataskaitas, žinoti kokios prekės dažniausiai perkamos. Sistemos dėka galite planuoti prekių užsakymus iš tiekėjų, pardavimus, keisti prekių ekspoziciją.

Darbuotojų identifikavimas. Norite žinoti kuris administratorius parduoda daugiau ir dirba efektyviau? TVSP® SPORT suteikia šias galimybes. Visi pardavimai, paslaugų keitimai ir kiti atliekami veiksmai yra susiejami su konkrečiu vartotoju, o tai yra darbuotoju. Ši informacija sėkmingai tarnauja iškilus neaiškumams ar nesusipratimams. Žinokite, kontroliuokite, skatinkite.

Klientų foto identifikavimas. Sistema leidžia itin paprastai ir lengvai kontroliuoti ateinančius klientus pagal nuotrauką. Administratorius nuskanavęs nario kortelę mato ne tik jo vardą, bet ir nuotrauką. Taip išvengiama klaidų bei itin efektyviai apsisaugoma nuo piktnaudžiavimo.

Paslaugų kūrimas, kainodaros valdymas. Paslaugų asortimentą galite susikurti pagal savo pageidavimus. Lanksčios ir patogios paslaugų kūrimo funkcijos suteikia galimybę sukurti pačias įvairiausias paslaugas tiksliai atitinkančias Jūsų kainodaros pageidavimus. Kurdami paslaugas galite pasirinkti apsilankymų kartus, galiojimo trukmę, savaitės dienas ar paros metą, kuriomis teikiamos paslaugos, bei derinti šių parametrų kombinacijas.

Sporto klubo paslaugų pardavimų ataskaitos. Kiek ir kokių paslaugų parduotą praeitą mėnesį, savaitę, pusmetį? Sistema į šiuos klausimus atsakys tikslai ir tada kada Jums reikės. Nereikės laukti, skaičiuoti, užteks tiesiog pasižiūrėti.

Sporto klubo prekių pardavimų ataskaitos. Nežinote kiek ir kokių prekių parduodama daugiausiai? TVSP® SPORT sistemoje šia informaciją lengvai rasite bet kuriuo metu.

Klientų aktyvumo kontrolė ir ataskaitos. Stebėkite savo klientų aktyvumą ir užkirskite kelią jų praradimui. Žinodami, kurie klientai pastaruoju metu nebesinaudoja klubo paslaugomis galite susisiekti ir sužinoti kodėl. Žinokite daugiau ir praraskite mažiau.

Ataskaitų pateikimas realiu laiku. Visas ataskaitas galite gauti iškart kai Jums to reikia. Nelaukite kol kažkas suskaičiuos ar paruoš. Tiesiog pasiimkite ataskaitas čia ir dabar.  

Turite klausimų ar pageidautumėte įsigyti?


Jūsų vardas (įmonės pavadinimas)*:
Kontaktiniai duomenys (telefonas, el. paštas)*:
Tekstas*:

Video

Video

TVSP Pristatymas

Trumpas darbo su turinio valdymo sistema TVSP video pristatymas

eShop

eShop

El. parduotuvė

Profesionalus elektroninės prekybos produktas, skirtas įvairaus sudėtingumo el. parduotuvėms

Klientams

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Darbai

Spinter tyrimai - internetinė svetainė - Spinter tyrimai

Užsakovas Spinter tyrimai
www.spinter.lt


Žmonės

Arūnas Paškevičius

Arūnas Paškevičius

Tai specialistas gilinantis žinias web programavime, nuolat tobulėjantis ir puikiai papildantis komanda savo patirtimi ir žiniomis.